Hakkımızda

Bizi keşfedin

Biz Kimiz?

2012 yılının başlarında kurulan firmamız, müşterilerine ve çalışacağı iş ortaklarına her açıdan avantajlar sağlayacak akıllı yaşam ve güvenlik teknolojileri üzerine konsantre olmuş, araştırmalarını ve birikimlerini bu yönde derinleştirerek geliştirmeye başlamıştır. Bu yolda ilk ürün grubunu Akıllı Ev Teknolojileri olarak belirledikten sonra, konusunda dünyanın en önemli üreticilerinden biri olan AYPRO markasının KKTC temsilciliğini, Analitik Güvenlik Kameraları ve Video Konferans Sistemleri konusunda da her büyüklükte projeye çözümler sunabilecek KEDACOM markasının Türkiye Distribütörü olan Garanti Hayat Teknolojilerinin KKTC temsilciliğini almıştır. Nice-Him Smart Techs markası ile markalaşma sürecini başlatan firmamız, KKTC'nin güvenilir, saygın ve aranan firması olmayı hedefleyerek, çalışmasına ve gelişimine devam etmektedir.

Günümüzde

En yeni ve avantajlı teknolojileri sizlere sunmak için çalışıyoruz
Teknolojinin hızla değiştiği dünyamızda, AR-GE çalışmaları tamamlanmış, sorunsuz kullanım için hazır ve çevreye duyarlı ürünleri sizler için araştırıyor ve seçiyoruz.

Üreticilerimizi ve ürünlerini bir parçamız olarak sahipleniyoruz
Uzun yıllar ürünlerine emek vermiş olan üreticilerimizin ürünlerini ve bu konudaki tecrübelerini benimsiyor, kendimizi geliştirirken yeni müşteri ihtiyaçları konusunda da geri bildirimlerde bulunarak ürün teknolojilerinin gelişmesine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı ailemiz gibi düşünüyoruz
Çünkü büyük bir aile olabilmeyi istiyoruz. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza ailemize davranılmasını istediğimiz gibi davranıyor, memnuniyetlerini ve mutluluklarını daima ön planda tutuyoruz.

Gelecekte


Yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın bilincinde ve sorumluluğunda olmak istiyoruz Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın kazandıklarını ve memnun olduklarını gördükçe, yapacaklarımızı aynı titizlikle planlıyor ve disiplinimizi bozmadan, çalışmaya ve gelişmeye devam ediyor olacağız

Kurduğumuz bağların güçlenerek devam etmesini istiyoruz
Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile kurduğumuz güven temelli çalışmalarda, onların yeni ihtiyaçlarını belirlerken, yine her açıdan avantajlı olacakları şekilde daima aynı dürüstlükle yanlarında olacağız

Geriye dönüp baktığımızda
Zamanın hızla akıp gittiği bu yaşamda her şeyin iş ve para olmadığını unutmadığımızı hissetmek adına, sosyal sorumluluk projelerimizi yürütüyor; doğaya, çevremize ve en önemlisi insana olan saygımızın gerekliliklerini sürdürüyor olacağız.

Ve sizlere birlikte daima daha mutlu olacağız…